Jesteś tutaj: Przeczytaj proszę!

Przeczytaj proszę!

Warto wiedzieć, jeśli wybierasz się do mnie pierwszy raz:

Dobrze wykonany makijaż permanentny obecnie jest makijażem trwałym, który utrzymuje się około:

  • rok(brwi)
  • dwa lata(usta)
  • trzy/cztery lata (kreski)

Po tym czasie zaleca się odświeżenie makijażu, jest to jedna wizyta, głównie ze względu na kolor lub delikatną modyfikację kształtu. Na trwałość makijażu wpływa wiele czynników niezależnych ode mnie: Wiek, rodzaj cery, fototyp, ekspozycja na słońce oraz solarium, gospodarka hormonalna, przemiana materii i styl życia(siłownia,basen,sauna etc.) układ immunologiczny, choroby  i zmiany patologiczne w organizmie, leczenie trądziku, pielęgnacja domowa i gabinetowa.

Pamiętajcie że pigmenty, których używa się do makijażu są bardzo bezpieczne, ale mało stabilne i wybarwiają się po czasie. Pierwszy zabieg ma być pigmentacją bazową, która będzie dawała nam podtrzymanie efektu.

Korekty po innych osobach są wyceniane indywidualnie, dla moich klientek do 12 miesięcy od wizyty jest to 50% obowiązującej ceny, do 18 miesięcy 70% ceny. Po tym czasie zabieg jest pełnopłatny. Osoby mające już wcześniej wykonany makijaż permanentny są zobligowane do powiadomienia mnie o tym i wysłania zdjęcia w trakcie umawiania się!

Zabieg składa się z 2 etapów. Pierwszej pigmentacji i korekty, które wykonuję po 4-6 tyg. do 3 miesięcy. Termin korekty ustalamy od razu po zabiegu. Skóry reaktywne, wrażliwe i z dermatozami czasami wymagają dodatkowego spotkania. Skóry tłuste i mieszane czasem również mogą wymagać więcej niż 2 zabiegów.

Przed przystąpieniem do zabiegu wypełniamy kartę kwalifikującą, omawiamy technikę wykonania makijażu. Wasze oczekiwania i moje sugestie. Następnie robimy zdjęcia do dokumentacji i przystępujemy do rysunku. Wspólnie wybieramy także kolor pigmentu i jego rozkład, biorąc pod uwagę ilość włosków, grubość naturalnych brwi. 

NA SPOTKANIE ZE MNĄ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ OKOŁO 3-4 GODZ. (przed zabiegiem nakładam znieczulenie pierwotne na ok. 20 minut) korekty zwykle trwają krócej. Zarezerwuj sobie odpowiednio dużo czasu, jest to czas kiedy bez pośpiechu i w komforcie wykonuję swoją pracę. Wykonanie makijażu permanentnego jest czasochłonne. W zależności od metody, rozłożenia pigmentu, efektów gradientu, pikselu itp. Cała reszta to wywiad, wypisanie karty zabiegu, nasze poznanie się, wysłuchanie oczekiwań i moje propozycje. Najważniejszy w tym wydaje się dobór kształtu, poświęcam na to najwięcej uwagi. Czas ten pozwala na wykonanie pracy bez pośpiechu, stresu ani dla mnie, ani dla Ciebie gdzie TWÓJ KOMFORT JEST NAJWAŻNIEJSZY.

Po skończonym zabiegu przedstawiam swoje zalecenia po zabiegowe, robimy zdjęcia i umawiamy się na korektę. 

Celem rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 100zł.

Zadatek wliczany jest w cenę makijażu, można go wpłacać osobiście w gabinecie. W przypadku rezygnacji z terminu powyżej 24 godzin zadatek nie jest zwracany. Nie mam obowiązku wyznaczać dodatkowego terminu jeżeli z Twojej winy nie przyjdziesz na wyznaczony zabieg.

W przypadku decyzji klientki z rezygnacji z pigmentacji w trakcie wizyty lub mojej decyzji o nierealnych wymaganiach względem zabiegu - zadatek również nie jest zwracany, jest traktowany jako zapłata za konsultację.

Szanujmy siebie i swój czas, jeśli nie chcesz przyjść na zabieg, to nie umawiaj się i nie blokuj terminu innym, zdecydowanym paniom.

Na wpłatę czekam do trzech dni, po tym czasie zostajesz skreślona z terminu i pozostaje on wolny.

Umówienie  się do mnie na wizytę, oznacza akceptację zasad wymienionych wyżej.

Pracuję na wysokiej jakości pigmentach marki Doreme.

Przy zapisie 2 pań oferta "W parze taniej" dorzucam rabat 100 zł dla każdej z was. Przy zapisie na 2 obszary zawsze proponuję zniżkę!

Makijaż permanentny ma podkreślać naszą urodę.

Podaruj sobie świetne samopoczucie i doskonały wygląd każdego dnia!

Już dziś zapraszam Cię na makijaż permanentny... umów się na konsultacje.

you are amazing...wiesz o tym? 

Dziękuję, że tu jesteś!

Aneta Więckowicz

Kontakt z nami

Katowice ul. Gliwicka 11

  +48 886 433 040

Wszystkie godziny i terminy ustalam bezpośrednio z klientem

   

© wszystkie prawa zastrzeżone