Jesteś tutaj: Zabiegi

Zabiegi

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI - 580zł/ 100zł korekta - zapytaj o promocję lub ofertę specjalną!

BRWI TO NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ TWARZY, WARTO O NIE ZADBAĆ!

Pigmentacja brwi bez względu na technikę ma za zadanie podkreślić naturalne brwi nie przerysowując ich.

Pozwoli to na uzyskanie pięknych i  symetrycznych brwi, uzupełni braki oraz podkreśli kolor. Mając trwale zarysowany kształt, najbardziej pasujący do Twojego typu urody. Twoje brwi będą wyglądać dobrze i naturalnie.

Cieniowanie brwi na różne sposoby pozwala uzyskać spektakularne efekty takie jak mocne podkreślenie dolnego łuku z rozproszeniem łuną górnej krawędzi, rozłożenie pigmentu od jasnej nasady do ciemnej końcówki oraz nieregularny, delikatny gradient całej brwi.

Przed przystąpieniem do pigmentacji, w zależności od Twoich oczekiwań wspólnie wybieramy technikę, która będzie dla Ciebie odpowiednia oraz kolor pigmentu, dobierając go do typu urody.

TECHNIKA OMBRE

Jedna z najbardziej popularnych technik pigmentacji brwi na rynku ''must have'' wśród wielu celebrytów. Brwi po wyłuszczeniu nie będą mieć idealnie zarysowanych granic. Dzięki umiejętnemu rozproszeniu pigmentu widoczna będzie gradacja od podstawy brwi ku górze a podstawy brwi będą delikatne. Technika ta pozwala uzyskać maksymalnie naturalny efekt i jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry oraz osób w każdym wieku!

TECHNIKA PUDROWA - POWDER

Jednolicie zapigmentowane brwi. Pomimo pełniejszego wypełnienia i intensywności, brwi nie tracą na naturalności. Efekt po wyłuszczeniu jest delikatny i transparentny. Technika jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry  i osób w każdym wieku.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może wystąpić obrzęk i naturalnym zjawiskiem jest sączenie się osocza. Jest to stan przejściowy który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardziej wyraziste. Nie bójcie się efektu ''po zabiegu'' brwi zawsze są wtedy bardzo intensywne i nie naturalne. Liczy się efekt ''po wygojeniu''. 

Jeśli uważasz że są za ciemne, to dobrze, po wygojeniu będzie idealnie, to na korekcie będziemy przyciemniać, bo po wygojeniu będą dla Was za jasne :)

Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o ok 50%

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST - od 680zł/100zł korekta - zapytaj o promocje lub ofertę specjalną!

UŚMIECH TO NAJPIĘKNIEJSZY MAKIJAŻ KOBIETY!!!

Makijaż permanentny ust nie jest zabiegiem powiększającym usta.

Zabieg wykonywany jest w obrębie czerwieni wargowej. Duża asymetria ust, dysproporcja, może być skorygowana wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej.

Makijaż permanentny ust ma za zadanie podkreślić naturalną czerwień wargową, symetrię, podkreślić obrys ust i rynienki pod nosowej (łuk Kupidyna).Ponownie nadając im kształt bez przerysowania. Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. W dniu zabiegu oraz trzy dni po zabiegu należy przyjmować preparat przeciwwirusowy (w aptece dostępny jest bez recepty lek o nazwie Hascovir) Proszę pamiętać, iż mimo przyjmowania leków opryszczka może się pojawić, przed zabiegiem proszę zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. 

* Jeśli posiadasz aktywną opryszczkę należy przełożyć zabieg makijażu permanentnego, bez względu na pigmentowaną okolicę!

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU - OD 480zł/ 100zł Korekta

PIĘKNE OCZY ZASŁUGUJĄ NA PIĘKNĄ OPRAWĘ! 

Eyeliner uwydatni ich spojrzenie.

ZAGĘSZCZANIE LINII RZĘS

Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno, wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs.

Ten rodzaj kreski jest niezwykle subtelny i wygląda bardzo naturalnie. Nikt nie zauważy makijaż permanentnego za to wszyscy zauważą że masz piękne oczy i bardziej wyraźną linię rzęs. 

KRESKA DEKORACYJNA

Makijaż permanentny oczu może też być mocniejszy. Jeżeli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Zabieg ten nie jest odpowiedni dla osób z mocno opadającą powieką oraz osób z mocno unaczynioną skórą. Kreski tak naprawdę goją się praktycznie nie zauważalnie ze względu na malutką powierzchnie.

MODELOWANIE/POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM - 1ml 600zł - zapytaj o promocję lub ofertę specjalną!

Modelowanie ust, nadawanie objętości lub podkreślanie konturu, wyrównanie asymetrii ust. Niwelowanie naturalnych wad. Naturalne asymetrie to najczęstszy powód decyzji o takim zabiegu. Sporo mniejsza górna warga od dolnej, zapadnięte kąciki, czasami górna warga większa od dolnej i blizny poopryszczkowe.

Kontakt z nami

Katowice ul. Gliwicka 11

  +48 886 433 040

Wszystkie godziny i terminy ustalam bezpośrednio z klientem

   

© wszystkie prawa zastrzeżone